Detailní informace o filmech

V pátek  22. března

Bohemian Rhapsody

od 18:00 s českým dabingem
od 20:15  v originálním znění s českými titulky


Jediné, co je pozoruhodnější než jejich muzika, je jeho příběh.

Bohemian Rhapsody popisuje hudební dráhu i jedinečnou životní a uměleckou jízdu Freddieho Mercuryho od založení skupiny Queen až po památný koncert Live Aid v roce 1985. Film Bohemian Rhapsody je oslavou rockové skupiny Queen, jejich hudby a především Freddieho Mercuryho, který svou tvorbou i životem vzdoroval všem myslitelným stereotypům, díky čemuž se stal jedním z nejvýraznějších umělců na světě. Snímek mapuje raketový vzestup nekonvenční skupiny prostřednictvím jejich revolučního zvuku a ikonických písní, jako jsou We Will Rock You, We Are the Champions nebo právě Bohemian Rhapsody. Jejich příběh začíná bleskovým startem, pokračuje neřízenou životní spirálou a vrcholí nezapomenutelným, strhujícím vystoupením na koncertu Live Aid v roce 1985. Na jeho pódiu Queen v čele se rtuťovitým Freddiem předvedli jednu z největších show v historii rocku. Jejich hudba byla a stále je ohromnou inspirací pro celý svět.

Hrají: Rami Malek, Lucy Boynton, Joseph Mazzello, Gwilym Lee, Ben Hardy, Allen Leech, Mike Myers Queen.

MIMOŘÁDNÉ VSTUPNÉ :     80,- Kč         (130 min)

 

___________________________________________________________________________________________________

 

V pátek  5. dubna od 18 hod

Leo Da Vinci: Mise Mona Lisa

ANIMOVANÝ DOBRODRUŽNÝ FILM 

Leonardo je kreativní odvážný chlapec, který svými vynálezy neustále překonává zákony fyziky. Při jejich testování v praxi mu trpělivě pomáhají věrný kamarád Lorenzo a Leova tajná láska Lisa. Když však požár zničí všechen majetek Lisina otce, vydává se Leo s přáteli na tajemný ostrov hledat ztracený poklad, jímž by uhradil vzniklé dluhy. Leo ale není jediný, kdo věří, že s použitím svých jedinečných vynálezů dokáže poklad najít, a tak se postupně odkrývá příběh plný překvapení, dobrodružství a zejména vynalézavosti.

Vstupné: 40,- Kč      ČESKÝ DABING      (85 min)

D i g i t á l n í  p r o j e k c e

 

___________________________________________________________________________________________________

 

V pátek  19. dubna od 18 hod

ČERTÍ BRKO

LÁSKA PROCHÁZÍ PEKLEM

Příběh nás zavede do městečka Pytlov na úpatí kopce Pervidle. Místní, kteří tu žijí běžným životem řemeslníků nebo sedláků, možná ani netuší, že všechny jejich přestupky a nepravosti jsou pečlivě monitorovány místní pekelnou pobočkou. Hříchy zapisuje spravedlivě a neomylně kouzelné Čertí brko. Jednoho dne však přestane fungovat.

Lucifer se rozhodne pověřit doručením nového čertího brka na pobočku Pervidle trochu zmateného čerta Bonifáce.  Je to ten nejlepší úkol, aby se mladý čert otrkal ve světě. Bonifác se vydává do Pytlova a hned jeho první zkušeností je, že mu zdejší šejdíř kouzelné brko ukradne. Tím se spustí řetěz událostí, kdy Pytlov ovládnou místní vychytralci, lenoši a podvodníci, jimž se nakonec podaří uvěznit i samotného vládce pekel. Je na Bonifácovi, aby v sobě našel ty nejlepší vlastnosti a osvobodil Pytlov, Lucifera i získal srdce krásné Markétky…

HRAJÍ: Jan Cina, Ondřej Vetchý, Judit Bárdos, Jan Budař, Marek Daniel, Jana Plodková, Václav

Kopta, Tomáš Jeřábek, Marián Geišberg, Jakub Žáček, Jan Maryško, Michal Dalecký

Vstupné: 40,- Kč      ČESKÝ DABING      (85 min)

D i g i t á l n í  p r o j e k c e

 

Stav k 13. 03. 2019